قیمت دیلدو


امتیاز دهید نظرات شما جهت مشاوره تصاویر به واتساپ پیام دهید خرید دیلدو در واتساپ

🌟 قیمت دیلدو بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده  – کمربندار – برقی – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد
🌟 خرید دیلدو جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند
🌟 دیلدو یا همان آلت مصنوعی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد


خرید دیلدو در واتساپ


انواع نوع دیلدو

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • برقی ( ویبره دار )
  • تو خالی ( مکمل )
  • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال )

الت مصنوعی (دیلدو) قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع کمری را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید


احکام شرعی استفاده از دیلدو

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ

ویکی پدیا

قیمت دیلدو

دیلدو ها اسباب بازی های جنسی هستند که می توانید در دهان ، مقعد یا واژن قرار دهید.

انواع مختلفی از دیلدو وجود دارد. قیمت دیلدو می توانید مواردی را پیدا کنید که در حالی که بعضی اوقات به معنای آلت تناسلی مرد هستند ، اما مجبور نیستند شبیه یک آلت تناسلی مرد باشند.

لینک مفید : دیلدو

در واقع ، یکی از معروف ترین لرزاننده هایی که امروزه می شناسیم – عصای جادویی هیتاچی – هرگز قصد نداشت لرزاننده باشد. تولیدکنندگان ژاپنی آن را به عنوان یک ماساژور شخصی منتشر کردند و کاملاً دوست داشتند

که استفاده از آن را بیش از پشت خود انجام دهند. گرچه بسیاری از ویبراتورها هنوز تابو محسوب می شوند ، اما به لطف بخشی از فرهنگ عامه پسند ، آنها به طور فزاینده ای رشد پیدا کرده اند.

قیمت دیلدو آنها در همه مواد ، شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارند. برخی از dildos ها به منظور تحریک پروستات یا نقطه g خمیده هستند.

لینک مفید : خرید دیلدو

ساخته شده به نظر می رسد مانند آلت تناسلی مرد با بیضه است ساخته شده است تا با مهار بند شود منظور این است که دو شریک به طور هم زمان استفاده شوند ، به نام گوزن های دو طرفه یا دو نفوذ


قیمت دیلدو برقی

با پایه مکش ساخته شده است تا به یک سطح بچسبد واژن شیشه ای یا فلزی هزاران سال است که گوزن ها وجود دارند. قیمت دیلدو  در غار Hohle Fels در آلمان ، باستان شناسان یک کله پاچه حدودا ۲۸۰۰۰ ساله کشف کردند.

چرا مردم آنها را دوست دارند دیلدوها در بین افراد از هر جنس و جنسیت محبوب هستند.

لینک مفید : آلت مصنوعی

قیمت دیلدو  بعضی اوقات می توانند هدف پزشکی داشته باشند. برخی از متخصصان طب جنسی آنها را به عنوان بخشی از درمان واژینیسموس ، یا اسپاسم عضلات کف لگن توصیه می کنند.

دیلدو می تواند تحریک داخلی نقطه g ، پروستات یا سایر قسمت های واژن یا مقعد را فراهم کند. آنها همچنین می توانند نقشی روانشناختی در برانگیختگی و بازی جنسی داشته باشند.


تفاوت قیمت دیلدو کمری و سایز بزرگ

دیلدوها و ویبراتورها هر دو اسباب بازی های جنسی هستند و عملکرد آنها تقریباً همپوشانی دارد. قیمت دیلدو  بزرگترین تفاوت در این است که همه dildos قادر به لرزش نیستند ، گرچه بعضی از آنها این امکان را دارند.

بعضی از افراد وقتی همسرشان می خواهد از گوزن کوهی استفاده کند نگران هستند. آنها می ترسند که این بدان معناست که شریک زندگی آنها از نظر جنسی ناراضی است و یا اینکه کچلی جای جنسی آنها را نمی گیرد.

لینک مفید : واژن مصنوعی

قیمت دیلدو در حالی که dildos و ارتعاشات از نظر ریشه و عملکرد متفاوت هستند ، هر دو نقش اساسی در تاریخ و آینده جنسی انسان دارند. خواه تراشیدن سنگ به اشکال حلقوی یا اختراع ویبراتورهای پرقدرت باشد ، بیشتر پیشرفتهای تکنولوژیک در جامعه بشری را جنسیت – فیلم ، VHS و اینترنت – پیش بینی کرده است.

برخی از ویبراتورها به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام بازی انفرادی یا شریک از آنها استفاده می شود و برخی دیگر ساخته می شوند تا در واژن یا مقعد قرار گیرند.


بهترین قیمت را از کجا تهیه کنیم ؟

قیمت دیلدو  اگر اولین دیلدوی خود را انتخاب و استفاده می کنید ، باید نکاتی را بخاطر بسپارید تا بتوانید یک تجربه راحت و راحت داشته باشید:

مگر در مواردی که می دانید گودی گسترده ای را ترجیح می دهید ، از کوچک شروع کنید و مسیر خود را بالا ببرید. دلمه ای را انتخاب کنید که با مواد غیر متخلخل مانند سیلیکون ، شیشه یا فلز در برابر بدن ساخته شده باشد.

لینک مفید : عروسک جنسی

بعد از هر بار استفاده آن را بشویید. اگر هنگام استفاده از گوزن کوهی احساس ناراحتی کردید ، این کار را متوقف کنید. ممکن است قیمت دیلدو به روانکار یا اندازه کوچکتر نیاز داشته باشید.

از مقدار زیادی روان کننده استفاده کنید ، اما از استفاده از روان کننده سیلیکون در کنار اسباب بازی های سیلیکونی خودداری کنید.اگر از آن با چند شریک یا با مواد متخلخل استفاده می کنید ، کاندوم را روی آن قرار دهید.


از کجا تهیه کنیم ؟

فقط در هنگام گسترش پورنوگرافی فیلم از دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ بود که با نمایش در فیلم های پورنوگرافی قیمت دیلدو ویبراتورها انگ می زدند. به همین ترتیب ، ویبراتورها به ماشین هایی تبدیل می شدند که تابو محسوب می شدند زیرا به دلیل اهداف اصلی خود برای تحریک صاحبان لابیا شناخته می شدند (خدای ناکرده!).

امروزه تنها بازار ویبراتورها در سطح جهان ۶،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دلار است و هر ساله ۱۳٪ رشد می کند. در حقیقت ، ۵۳ درصد از زنان ادعا می کنند که از ویبراتور استفاده کرده اند.

با این حال ، مطالعات در مورد استفاده از اسباب بازی های جنسی نشان داده است که آنها می توانند قیمت دیلدو جنسی بین زوج های متعهد کمک کنند. در روابط مشخص شده با ارتباطات باز ، اسباب بازی های جنسی ممکن است تجربیات و صمیمیت جنسی را تقویت کنند.

لطفاً بدانید که این یک داستان داستانی ساختگی است و شما نمی توانید به ویبراتور خود معتاد شوید. این قسمت تلویزیونی منفرد مسئول اوج خریدهای ویبراتور خرگوش در سراسر جهان در اوایل دهه ۲۰۰۰ بود.


ویبراتورها و دیلدو

ما از اینکه وقت خود را برای خواندن و آموزش خود در مورد لرزاننده ها در مقابل دیلدو صرف کردید قیمت دیلدو سپاسگزاریم تیم Unbound مجموعه ویبراتورها و dildos های زیر را گردآوری کرده است و از آنجا که شما دانشجوی بسیار خوبی هستید ، ما می خواهیم کد تخفیف “VIBEORDILDO10” را با ۱۰ دلار تخفیف در هر مجموعه خرید زیر تمدید کنیم!

یکی از مشهورترین لحظات فرهنگ پاپ ویبراتور ، قسمت جنسیت و شهر با ویبراتور خرگوش بود. قیمت دیلدو  شارلوت ، که به ویبراتور خرگوش معرفی می شود ، “معتاد” می شود و دوستانش مداخله می کنند.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لینک های مرتبط با این مطلب


" مشاوره / ثبت سفارش "ورود به واتساپ