آلت مصنوعی


امتیاز دهید نظرات شما جهت مشاوره تصاویر به واتساپ پیام دهید خرید دیلدو در واتساپ

🌟 آلت مصنوعی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد
🌟 جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، کاملا ضد حساسیت میباشند
🌟 خرید الت مصنوعی بسیار متفاوت هست چرا که انواع مختلفی ( ساده – برقی – کمربندار – تو خالی – سایز بزرگ ) نیز دارد


خرید دیلدو در واتساپ


انواع آلت مصنوعی

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف )
  • تو خالی ( مکمل )
  • برقی ( ویبره دار )
  • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال )

الت مصنوعی (دیلدو) قابلیت های متفاوتی نیز دارد مثلا شما میتوانید نوع کمری را همراه با حالت برقی استفاده کنید و یا نوع چسبان را با حالت ویبره دار استفاده کنید


احکام شرعی استفاده از آلت مصنوعی

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله هادوی تهرانی ( در خصوص الت مصنوعی ) : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

خرید دیلدو در واتساپ

ویکی پدیا

آلت مصنوعی چیست ؟

دیلدوها همه کاره ترین اسباب بازی های جنسی هستند. برخلاف لرزاننده ، کیرمصنوعی به تنهایی حرکت نمی کند.

آلت مصنوعی یکی از شگفتی های خرید دیلدو این است که آنها به اشکال و اندازه های هیچ انسانی ساخته نمی شوند – بنابراین می توانند بعد جدیدی را به زندگی جنسی شما وارد کنند (به معنای واقعی کلمه).

لینک مفید : دیلدو

آنابل نایت ، متخصص رابطه و روابط لاوهونی کیر مصنوعی چگونگی استفاده از گوزن کوهی و نحوه استفاده بیشتر از اسباب بازی خود را توضیح می دهد.


خرید کیر مصنوعی

حتی اگر قصد دارید از یک دیلدو با شریک زندگی خود استفاده کنید ، بهتر است ابتدا آن را بررسی کنید. آلت مصنوعی احساس خودآگاهی کمتری خواهید داشت و واقعاً می توانید بر احساسات خود تمرکز کنید بدون اینکه توسط یک شریک زندگی منحرف شوید.

از مقدار زیادی روغن استفاده کنید

کیر مصنوعی شما همیشه برای هر نوع نفوذ به اسباب بازی های قیمت دیلدو جنسی به روان کننده احتیاج دارید ، و این به ویژه در مورد کچلی ها صدق می کند. روان کننده های پایه آب تقریباً برای همه افراد در هر شرایطی مفید هستند.

اطمینان حاصل کنید که آرام هستید

قبل از اینکه از dildo خود برای اولین بار آلت مصنوعی استفاده کنید ، خودتان را روشن کنید با این کار معمولاً (چه با برخی از پورنوهای اخلاقی اخلاقی یا داستان های وابسته به عشق شهوانی رایگان). داشتن روحیه بسیار مهم است زیرا اگر احساس بی نظمی یا حواس پرتی می کنید ، نفوذ را دشوارتر می کند – و لذت بخشی کمتری دارد.


خرید آلت مصنوعی 

ماندگاری روان کننده های پایه سیلیکون بیشتر است کیر مصنوعی برای نفوذ مقعد بهتر است چون مقعد مانند واژن به طور طبیعی روغن کاری نمی کند.

لینک مفید : خرید دیلدو

آلت مصنوعی با این حال ، اگر دلدویی که استفاده می کنید از سیلیکون ساخته شده باشد ، روان کننده بر پایه سیلیکون می تواند به اسباب بازی آسیب برساند – بنابراین باید از روغن پایه آب استفاده کنید.

کیر مصنوعی قبل از قرار دادن دیلدو ، ببینید وقتی آن را به قسمت خارجی بدن می مالید ، چه حسی دارد. از آن برای ماساژ و تحریک دستگاه تناسلی خارجی مانند ولو ، لابیا یا مقعد استفاده کنید.

قبل از استفاده از اسباب بازی حتماً روان کننده قرار دهید. آلت مصنوعی اگر از dildo برای نفوذ مقعدی استفاده می کنید ، مراقب باشید که احتمالاً در بعضی از مواقع باید لوب را دوباره پر کنید.

لینک مفید : قیمت دیلدو

کیر مصنوعی شما در اینجا در حالی که نفوذ را افزایش می دهید ، خود را مسخره می کنید. هنگامی که شروع به نفوذ خود با دیلدو کردید ، آن را به آرامی به داخل و خارج حرکت دهید ، و واکنش دهید و با احساس آن سازگار شوید.


قیمت آلت مصنوعی

آلت مصنوعی  نفوذ عمیق می تواند لذت بخش یا دردناک باشد. اگر یک اسباب بازی طولانی دارید

ممکن است با انتهای آن به دهانه رحم خود برسید ، اگرچه این باعث آزاردهنده شدن آن می شود. اگر احساس درد می کنید ، کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و پس از استراحت دوباره به آرامی شروع کنید.

لینک مفید : واژن مصنوعی

کیر مصنوعی هنگامی که از استفاده از دیلدو راحت شدید ، می توانید ریتم ها و سرعت های مختلف را تجربه کنید. تفاوت بین یک حرکت آهسته و ثابت و یک حرکت سریع و نامنظم را احساس کنید.

آلت مصنوعی دقیقاً ببینید چه چیزی برای شما مفید است و سپس این اطلاعات را به شریک زندگی خود منتقل کنید.

می توانید طول دیلدو را با نگه داشتن آن توسط شافت ، به جای پایه ، تنظیم کنید. آزمایش با زوایای مختلف قرار دادن می تواند به شما در تحریک نقطه G نیز کمک کند. و ، برخی از دیلدو ها به طور خاص منحنی هستند تا نقطه G شما را برای شما پیدا کنند!


نحوه خرید دیلدو یا کیر مصنوعی

با استفاده از دیلدو سایز بزرگ تحریک خود را به سطح بالاتری برسانید. و اگر انجام این کار مشکل است ، همیشه می توانید از یک شریک زندگی بخواهید که به شما کمک کند.

آلت مصنوعی نفوذ همزمان و تحریک کلیتورال می تواند بسیار لذت بخش باشد ، و ممکن است منجر به یک ارگاسم مخلوط شدید شود.

لینک مفید : عروسک جنسی

نحوه استفاده از یک کیرمصنوعی با یک شریک زندگی همچنین استفاده از یک کیر مصنوعی با یک شریک زندگی سرگرم کننده است. آنها می توانند از آن برای نفوذ به شما استفاده کنند یا می توانید

اگر از آن برای نفوذ مقعدی به یک شریک مبتلا به آلت تناسلی مرد استفاده می کنید ، ابتدا راهنمای ما برای پیوند زدن را بخوانید.

آلت مصنوعی یا همان دیلدو فقط کاری را انجام می دهند که شما به آنها وادار می شوید ، بنابراین انتخاب صحیح یکی از موارد ضروری است. کیر مصنوعی چیزی خیلی بزرگ بگیرید و به راحتی کارساز نخواهد بود.

اگر در مورد اندازه مورد نظر خود مطمئن نیستید ، به سایر مواردی که برای نفوذ استفاده کرده اید (انگشتان ، آلت تناسلی ، لرزاننده ها و غیره) فکر کنید و یک گوزن دریایی را انتخاب کنید که می دانید مناسب است.


از کجا تهیه کنیم ؟

بیشتر دیلدوها می توانند برای نفوذ واژن استفاده شوند ، اما فقط برخی از آنها برای نفوذ مقعدی ایمن هستند.

آلت مصنوعی کسانی که برای مقعد ایمن هستند ، برای جلوگیری از لیز خوردن آنها به داخل رکتوم ، شعله ور می شوند. کیر مصنوعی باز هم یادتان باشد که از روغن سیلیکون در کنار اسباب بازی های سیلیکونی استفاده نکنید!

شما نباید از کیر گولوی مشابه در واژن و مقعد استفاده کنید کیر مصنوعی مگر اینکه از کاندوم استفاده کنید و آن را بین آن عوض کنید یا کثیف را کاملاً بین استفاده با پاک کننده اسباب بازی های جنسی تمیز کنید.


به این مطلب امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد." مشاوره / ثبت سفارش "ورود به واتساپ